קליניקה להשכרה לפי שעה, השכרת חדרי מטפלים


קליניקות מאובזרות להשכרה בקליק עבור פסיכולוגים ורופאים

עבודתם של הפסיכולוגים ורופאים הינה מורכבת ומצריכה לא רק ריכוז אלא גם אווירה היוצרת עבור המטופל מרחב מוגן כדי להגיע לרמת קרבה ופתיחות שנחוצה לטיפול. הצלחת הטיפול תלויה בקשר האישי שנוצר, במוטיבציה של המטופל, אמון והערכה, והשגתם תלויה בשני הצדדים – בצד המטפל ובצד המטופל אך חלק מהגורמים שיכולים לסייע להצלחת הטיפול קשורים למקום בו הוא מתבצע ול setting הטיפולי במקום. Clinic by click מציעה למקצוענים בתחומי הבריאות ובריאות הנפש את סביבת הטיפול המושלמת לצרכיהם ובתמחור משתלם והוגן.

חדר הטיפולים – חשיבות האווירה בחדר

כדי לאפשר למטפל לבצע את עבודתו בצורה איכותית, לשבת על כיסא במשך זמן רב, להקשיב למטופליו, להנחות, לייעץ ולסייע עליו לעבוד במקום בעל אווירה נעימה – כזו שתגרום לו להרגיש בנוח. תחושתו של המטופל חשובה עוד יותר מזו של המטפל שכן הוא האדם שצריך להיפתח ולהתמודד עם הנושאים שמטרידים אותו. חדר נעים, ממוזג שמכיל פינת קבלה והמתנה, שתייה חמה וקרה, שולחן מסודר, מקרר מיני בר, מצלמת IP לאבטחה (בקבלה), כורסת פסיכולוג וכו’ יסייעו לשני הצדדים להרגיש שהם נמצאים במקום מוגן ומסודר בו ניתן לבצע טיפול מעמיק. אצלנו ב – CLINIC BY CLICK ניתן לקבל את כל התנאים הללו ולמקסם את הפוטנציאל של הטיפול.

שני מודולים לבחירה – מה שמתאים למטפל

את הקליניקות המאובזרות ניתן לשכור בשני מודלים שונים:

חבילה במודל רציף: ניתן להזמין חבילת היכרות בת שעה או לבחור חבילה בת שלוש, חמש, שש או שמונה שעות ברצף.
חבילה במודל חודשי: ניתן לשריין חבילה בת 5 שעות חודשיות, 10 שעות חודשיות, 15 שעות חודשיות, 20 שעות חודשיות או 30 שעות חודשיות.
*כל חבילה מגיעה עם פרסום בדף הפייסבוק

אף פעם לא שמעתי על דבר כזה. איך מזמינים?

אם הרעיון לעבוד בשעות גמישות במקום מרכזי, מאובזר, נקי ונעים ללא צורך בחוזה ממושך ובקלות קוסם לכם, תוכלו להיכנס לאתר האינטרנט של CLINIC BY CLICK, לבחור בחבילה שמתאימה לצרכים שלכם, לשריין את התאריכים בהם אתם זקוקים לחדר, להירשם, להזין את הפרטים האישיים, לשלם, לקבל חשבונית ולהתחיל לקבל מטופלים.
הזמינו קליניקה מאובזרת עוד היום והתחילו לעבוד בנוחות.

שעות פעילות שירות לקוחות:
ימי א’ – ה’ בין השעות: 09:00-18:00
וימי ו’ בין השעות: 09:00-15:00

שעות פעילות החדר:
ימי א’-ה’ בין השעות: 07:30-00:00
וימי ו’ בין השעות: 07:30 עד שעה לפני כניסת שבת.

פרטי התקשרות נוספים:
טלפון: 052-8695974, שי סלמה (ניתן לשלוח הודעת וואטסאפ)

כתובת: אחוזה 80, רעננה

להתרשמותכם גלריית תמונות

Clinic By Click מזמינה אתכם לתאם סיור ללא כל התחייבות מצדכם,
בכדי להתרשם מהחדרים מקרוב.

צרו עמנו קשר טלפונית ישירות, בטלפון: 052-8695974