קליניקה להשכרה לפי שעה, השכרת חדרי מטפלים


חדרי טיפולים עבור יועצים ומאמנים – כי גם לכם מגיע לקבל קצת עזרה

תחום האימון האישי הינו פופולארי ביותר בימינו וכמות העוסקים בתחום אשר כוללת קואצ’רים, יועצים עסקיים, סקסולוגים, מאמנים אישיים, יועצים בתחום ההורות, דיאטנים וכו’ יוצרת תחרות רבה, כך שכל מטפל צריך לעבוד קשה כדי לגרום למטופליו לבחור בו.

כמטפלים מקצועיים אתם צריכים לדאוג לפרטים רבים – עליכם להשכיר חדר נוח ונגיש שמתאים לטיפול, ריהוט, לקבוע לוחות זמנים שיתאימו לכם ולמטופלים שלכם, לשווק את העסק ולהוציא הרבה אנרגיה, כסף וזמן. כיום, ישנם פתרונות יעילים שמאפשרים למטפלים להסיר דאגה מהסידורים השונים ולמקד את הידע והאנרגיות שלכם בעבודה עם המטופלים.

נגמרו הסידורים – שירות “CLINIC BY CLICK” דואג לכל צרכי העבודה שלכם

כדי לסייע לכם להתמודד עם כל הסידורים שיש לבצע כך שתוכלו לקבל מטופלים בהקדם האפשרי הקמנו את “CLINIC BY CLICK” – שירות חכם ויעיל שמותאם במיוחד ליועצים, מאמנים והעוסקים בתחום הטיפולי. עם clinic by click לא תצטרכו לדאוג לכל הסידורים המטרידים ותחסכו כספים וזמן יקר. החדרים שלנו מכילים את כל הפריטים הנחוצים לכם – כורסת מטפל נוחה, שתי כורסאות איכותיות, לוח מחיק, פינת קבלה והמתנה נעימה, שולחן, פינת שתייה חמה וקרה, מצלמת אבטחה שממוקמת בקבלה, מיזוג אוויר ומיני בר. הכל על מנת שתוכלו ליצור את האווירה הנחוצה למפגש יעיל.

ביחרו את מודל המתאים לכם, בזמן ובתקציב שלכם

השירות שלנו מאפשר לכם לבחור בין שתי חבילות שחוסכות לכם כספים וכוללות את הריהוט הדרוש, מאפשרות לכם לעבוד עם לוח זמנים גמיש, מספקות לכם חדר נגיש באזור המרכז, כוללות פרסום בדף הפייסבוק שלנו ומכניסות אתכם למועדון לקוחות.

חבילה מספר 1 – השכרת חדרים באופן רציף

החבילה מאפשרת לכם להשכיר חדר למשך שעת טיפול (לצורך היכרות), למשך חמש שעות טיפול, למשך שש שעות טיפול ולמשך שמונה שעות טיפול (לחצו כאן לצפייה בחבילה).

חבילה מספר 2 – השכרת חדרים באופן חודשי, בתפזורת

החבילה מאפשרת לכם להשכיר 5 שעות, 10 שעות, 15 שעות, 20 שעות ו – 30 שעות בחודש (לחצו כאן לצפייה בחבילה).

אחת החבילות מתאימה לכם? מעוניינים להזמין חדר טיפולים?

אם אחת החבילות מתאימה לכם תוכלו להזמין אותה בקלות ישירות מהמחשב שלכם. כל מה שצריך לעשות כדי לשריין את החדרים זה להיכנס לאתר “”CLINIC BY CLICK, לבחור את החבילה, לסמן את התאריכים המבוקשים, להירשם, להזין את הפרטים שלכם, לשלם ובסיום לקבל חשבונית.
נשמח לראות אתכם אצלנו.

שעות פעילות שירות לקוחות:
ימי א’ – ה’ בין השעות: 09:00-18:00
וימי ו’ בין השעות: 09:00-15:00

שעות פעילות החדר:
ימי א’-ה’ בין השעות: 07:30-00:00
וימי ו’ בין השעות: 07:30 עד שעה לפני כניסת שבת.

פרטי התקשרות נוספים:
טלפון: 052-8695974, שי סלמה (ניתן לשלוח הודעת וואטסאפ)

כתובת: אחוזה 80, רעננה

גלריית תמונות להתרשמותכם

Clinic By Click מזמינה אתכם לתאם סיור ללא כל התחייבות מצדכם,
בכדי להתרשם מהחדרים מקרוב.

צרו עמנו קשר טלפונית ישירות, בטלפון: 052-8695974