קליניקה להשכרה לפי שעה, השכרת חדרי מטפלים


השכרת קליניקה לפסיכולוגיים

מדוע בישראל של 2016 השכרת קליניקה לפסיכולוגיים הפכו להיות שיטת בחירת מקום העבודה המועדפת על המטפלים השונים?

המצב בעבר – “השיטה הישנה”

בעבר הרחוק הנורמה המקובלת על אדם או יזם , אשר היה מעוניין לפתוח בקריירה עצמאית הייתה לדאוג בנוסף לצרכים אחרים גם למקום בו הוא יוכל לעבוד .
לשם כך היה מקובל לקנות שטח מסחר ,בו היה יכול להקים את העסק הנדרש, או לחלופין להשכיר שטח מסחרי העונה על הדרישות תוך התחייבות בחוזים ארוכי טווח, אשר הגביל את אותו אדם כאשר היה מעוניין להתנתק מכך.
בנוסף לקושי זה, היה עליו לדאוג גם לציוד הנלווה,שהיה דרוש לעבודתו . בשל קשיים אלה, האדם היה עלול להפסיד כסף רב אם היה נאלץ לסגור את העסק .

האם הפתרון שמציעה Clinic By Click, השכרת חדרי קליניקה לפסיכולוגים על בסיס משתנה היא הנכונה?

המצב כיום – “השיטה החדשה”

כיום, בישראל של 2016 הולכת ורווחת התודעה בקרב ציבור אנשי העסקים (מטפלים ומטפלות) שיש דרך אחרת, השכרת קליניקה לפסיכולוגיים על בסיס משתנה. באופן זה ההתחייבות היא לטווח קצר והשפעתה הישירה היא הקטנת הסיכונים וביניהם הכלכליים, עובדה אשר מאפשרת למטפל להפיק את מירב עבודתו.

Clinic By Click – מאפייני השיטה ויתרונותיה

השיטה הינה השכרת חדרי קליניקה לפסיכולוגיים בחוזה לטווח קצר, הכולל יציאות נוחות וכן השכרת סביבות עבודה על בסיס יומי ואפילו על פי שעה מוגדרת מראש.
אצלנו ב Clinic By Click ניתן להשכיר גם חדרי קליניקה לפסיכולוגיים אשר מושכרים למטפל בשיטת “הכל כלול” , כלומר תמורת תשלום מועט יחסית, אותו מטפל יכול לקבל קליניקה , הכוללת את הציוד הנלווה לו הוא דרוש. בקליניקה זו יש עמדת קבלה, מיטת טיפולים, ריהוט מלא, והכל בסביבה נקייה ונעימה לקהל.

המטפל יכול לשכור את חדרי הקליניקה לפסיכולוגיים, בדיוק על פי צורכו. לדוגמה,מטפל אשר יש לו ארבעה מטופלים, אינו צריך להתחייב לתקופה ארוכה כמו חודש או שנה , אלא על בסיס יומי, מסתפק בארבע שעות בלבד.
עובדה זאת מסייעת לו להיות יעיל,ואין לו הצורך לרכוש ציוד, ועל כן יש לו שקט נפשי וחסרון בהוצאות כלכליות.

שיטת זו של קליניקה לפסיכולוגיים להשכרה הופכת להיות נפוצה ומקובלת בעולם, ובעלי חברות, רופאים ומטפלים מעדיפים להשתמש בשיטה זאת מאשר לפתחו קליניקות פרטיות, קרי השיטה ה”ישנה “.

ב Clinic By Click דאגנו לשמור על קווים חדשניים ,עיצוב מודרני וציוד מתקדם,כל זאת במטרה להעניק לך המטפל, את סביבת העבודה הטובה ביותר עבורך.

לצד השימוש בחדרי קליניקה לפסיכולוגיים להשכרה מצאנו לנכון ב Clinic By Click, לסייע למטפל בשיווק ובפרסומו באתר האינטרנט שלנו ובעמוד הפייסבוק , כחלק בלתי נפרד משירותנו וללא עלות נוספת.
הצלחה שלכם היא הצלחתנו .