קליניקה להשכרה לפי שעה, השכרת חדרי מטפלים


השכרת חדרי עיסויי לפי שעה

כמטפל עצמאי עליך לדאוג לחדר טיפולים, ועל כן רוב המטפלים פותחים קליניקה משלהם, בכל הנלווה לכך, ולעיתים אף מתקשים לנהל זאת, על כן בהשכרת חדרי עיסויי לפי שעה תוכל לצמצם את העלויות הכרוכות בהקמת עסק משלך, ואנו נדאג להוצאות השוטפות,כל שעליך לעשות הוא להזמין את החדר ,להגיע ו…. לטפל -בדרך הטובה ביותר.

Clinic By Click מציעה לך, פתרון קל ונוח, נגיש לך וללקוחותיך, השכרת חדרי עיסויי לפי שעה,
השכרת החדרים נעשית בצורה פשוטה ואינה מסובכת, בקליק אתה בפנים…
המיקום נוח, ברחוב ראשי ברעננה, המקום מאובזר ומותאם לצרכיך, האוירה נעימה ובעיקר מזמינה. השכרת חדרים לפי שעה מאפשרת לך המטפל לצבור נסיון, לקוחות, ובעיקר להמנע מההוצאות הכבדות של החזקת מבנה ותחזוקתו השוטפת.

השירותים אותם אנו מציעים

אצלנו ב Clinic By Click בפעולה פשוטה של קליק תוכל להזמין חדר טיפולים לפי שעה , אתה הקובע והמתכנן את לוח הזמנים המתאים לצרכיך, וכן תוכל ליהנות מתנאים אופטימאליים לעבודתך, כלומר מיטת טיפולים בעלת ציוד חדיש וכן חדר נקי, מסודר והכל באווירה נעימה ונינוחה.

בחירת השעות הנוחות לך, אם במקבץ או בתפזורת מאפשרים לך לתזמן את לקוחותיך לפי התיעדוף שלך בלבד. באופן זה בין אם זהו עיסוקך העיקרי או המשני, עדיין תוכל לממש את עצמך ולמזער את ההוצאות הנילוות של כל בעל עסק.

האפשרות לבחור מתוך מגוון אפשרויות של השכרה לפי שעה במקבץ או בפיזור יאפשרו לך בנוסף לחיסכון בעלויות, לרכז ימים עבורך ועבור לקוחותיך, הגמישות בשעות העבודה תאפשר לך לתת מענה ללקוחות המעוניינים לקבל טיפול בשעות הבוקר המוקדמות, או בשעות הערב המאוחרות.

כמובן, בעתיד תוכל להתפתח כאוות נפשך, לאחר שתצבור ניסיון ולהקים עסק משלך, אך אל תפסול אופציה זאת של השכרת חדרי עיסויי לפי שעה .

למה אנחנו??

כמסז’יסט כל חייך חלמת על קליניקה מפוארת בה תוכל להעניק ללקוחות שלך טיפול מיטבי כפי שאתה יודע ,אך……. ברור לך שזוהי משימה שאינה פשוטה עבורך, במיוחד בתחילת דרכך….
אל ייאוש, אל תוותר על חלומך.
לצורך מימוש הפוטנציאל הגלום בך אנו כאן.
Clinic By Click מספקים לך את השירות של השכרת חדרי עיסויי לפי שעה. כל זאת כעת במחירי השקה לחודשיים בלבד.
הזדרז להזמין -הצלחתך מובטחת.
אל תהסס-התקשר אלינו